خرید آنلاین باتری اتمی سوزوکی - باطری ماشین  

خرید اینترنتی باطری اتمیک سوزوکی و باطری ماشین

 

فروشگاه اینترنتی بازار باطری، نمایندگی رسمی باطری اتمی سوزوکی می باشد. این باطری که توسط شرکت سپاهان باطری و تحت لیسانس شرکت سوزوکی ژاپن تولید و روانه ی بازار باطری می شود، از باطری های بسیار باکیفیت تولید داخل می باشد که گارانتی آن توسط شرکت سپاهان باطری صادر می شود. همانطور که می دانید شرکت سپاهان باتری در ردیف پنج تولید کننده برتر باتری خودرو در آسیا محصوب می شود و در حاضر باتری های باکیفیتی با برندهایی مثل باتری اوربیتال وان، باطری سوزوکی، باطری بارکاس، باتری یاشا، باطری سویو، باطری برجیس و ... تولید می کند که در داخل کشور بسیار محبوب و پرطرفدار است.

 

باتری اتمی سوزوکی

 

باتری سوزوکی و ویژگی های آن :


باطری سوزوکی که یک برند تجاری می باشد در واقع باطری سیلد- کلسیمی MF و یا همان باطری اتمی بدون نیاز به مراقبت می باشد که برای خودروهای معمولی سبک و خودروهای سنگین قابل استفاده است. اما از مهمترین ویژگی های باتری اتمی صفحات کلسیم با تکنولوژی Expanded metal است.
این باطری ها دارای فیلتر ضد انفجار می باشند.
در دمای پایین قدرت استارت زدن خوبی دارند.
از تکنولوژی MF (باتری های بدون نیاز به نگهداری) استفاده می کنند.
دارای چشمی برای چک کردن سطح الکترولیت و مقدار شارژ موجود هستند.
دشارژ خود به خودی بسیار کم اتفاق می افتد.

 


انواع باطری های سوزوکی :


باطری های سوزکی عرضه شده در فروشگاه اینترنتی بازار باتری طیف وسیعی از آمپرهای مختلف را دربر می گیرد. باتری هایی که در این فروشگاه عرضه می شود شامل :
باطری اتمی سوزوکی 55 آمپر، 60 آمپر، 66 آمپر، 70 آمپر، 74 آمپر، 88 آمپر ... می باشد. این باتری های هم برای خودروهای داخلی و هم خودروهای خارجی و وارداتی قابل استفاده است و کیفیت آن مشابه نمونه خارجی می باشد.

 


باتری سوزوکی برای خودروهای سنگین :


شرکت سپاهان باتری، اقدام به تولید باطری سوزوکی برای خودروهای سنگین نموده است ، آمپر تولید شده برای خودروهای سنگین که در این فروشگاه به مشتریان گرامی عرضه می شود شامل باتری سوزکی 88 آمپر، باتری سوزوکی 100 امپر، باطری سوزوکی 150 آمپر و باتری سوزوکی 190 آمپر می باشد.

 

خرید باطری سوزوکی :


جهت خرید باطری اتمی سوزوکی و یا انتخاب مناسب ترین آمپر باطری سوزوکی برای خودرو، می توانید با یکی از شماره های زیر با همکاران ما تماس حاصل نمایید.

 

021-55363510
 
021-55363511