درباره فروشگاه اینترنتی بازار باتری  

 

درباره فروشگاه اینترنتی بازار باتری

 

فروشگاه اینترنتی بازار باتری، بزرگترین عرضه کننده آنلاین انواع باتری  خودرو، از جمله باتری های ایرانی و خارجی برای تمامی خودروهای ساخت داخل و خودروهای وارداتی می باشد. این فروشگاه، نماینده رسمی سپاهان باتری، صبا باطری، نیرو گستران خراسان (باطری ولتا) و نیز نمایندگی رسمی برخی از باتری های باکیفیت کره ای همانند باطری پوما، باطری دلکور، باطری سوزوکی و ... در آمپرهای مختلف، باطری یو پی اس ups ، باتری خودرهای سنگین و نیمه سنگین از جمله باتری وانت، کامیون، کامیونت، انواع کشنده، اتوبوس، مینی بوس، ون، ولوو، اسکانیا، ایویکو و ... می باشد. باتری های عرضه شده در این فروشگاه دارای گارانتی معتبر بوده و از مرغوب ترین و با کیفیت ترین باتری های موجود در بازار عرضه می شوند.
این فروشگاه با اخذ نماد اعتماد الکترونیکی از مراجع قانونی ( وزارت صنعت معدن و تجارت ) شرایط امن و مطمینی برای انجام تراکنش های مالی فراهم آورده و مشتریان محترم می توانند با خیالی آسوده و مطمین اقدام به خرید محصولات این فروشگاه نمایند.


فرصت های ویژه برای همکاری با سازمان های دولتی و شرکت ها خصوصی


فروشگاه اینترنتی بازار باتری، آماده همکاری و عقد قرارداد با سازمان های دولتی، نهادها، ارگان های بخش دولتی و شرکت های بخش خصوصی در زمینه تامین باتری مورد نیاز خودروهای آنها، به صورت عمده و یا خرده و تک فروشی در آمپرهای مختلف اعم از باتری ایرانی و یا باتری های خارجی به همراه گارانتی معتبر می باشد.