قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی بازار باتری  
مشتری گرامی، ضمن تشکر از حسن انتخاب شما برای خرید از فروشگاه اینترنتی بازار باتری، خواهشمند است پیش از خرید کالا از این فروشگاه، موارد ذیل را به دقت مطالعه نمایید.

قوانین و شرایط عمومی :

 

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی بازار باتری، مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و آیین نامه های سازمان تجارت الکترونیک و نیز رعایت حقوق مصرف کننده می باشد.

محصولات ارایه شده در فروشگاه اینترنتی بازار باتری، یا توسط فروشگاه اینترنتی بازار باتری بطور مستقیم از تولیدکنندگان داخلی تهیه می شود، یا از شرکت های معتبر و واردکنندگان قانونی و رسمی خریداری و به مشتریان گرامی عرضه می شود.
مسیولیت مربوط به کیفیت، قیمت و محتوای محصول، بر عهده ی تولیدکنندگان است.


تعهدات فروشنده و خریدار :

 

1- از نظر حقوقی، در معاملات اینترنتی فروشگاه اینترنتی بازار باتری www.bazarbattery.com به عنوان فروشنده و سفارش دهنده کالا (مشتری) به عنوان خریدار تلقی می شود.
2 - فروشنده وظیفه دارد  اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.
3 - فروشنده وظیفه دارد کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه در وبسایت معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند.
4 - فروشنده وظیفه دارد پس از دریافت فرم و تایید سفارش، در کوتاه ترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده و در بسته بندی مناسب به دست خریدار برساند. در صورت ارسال سفارش توسط پست، هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل جنس به پست، در طی عملیات پستی بر عهده ی شرکت پست جمهوری اسلامی ایران است.
5- فروشنده می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.
6 - خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار دهد.
7 - خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی، اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت بازار باتری کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.
8 - خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده هر گونه عیب و ایراد ظاهری، از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسیولیت معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد.
9- در صورت مشاهده هرگونه آسیب یا  ایراد ظاهری در کالای خریداری شده در اولین فرصت با فروشگاه تماس بگیرید.

قوانین و شرایط خرید,فروشگاه اینترنتی بازار باتری,حفظ حریم خصوصی,نحوه ارسال کالا,شرایط و ضوابط خدمات فروش,

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا :

 

- فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی بازار باتری درج نموده است.
- ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده، طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.
- مشتری می بایست در هنگام ثبت سفارش اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد نماند، در غیراین صورت مسیولیت بروز هر گونه مشکل و زیان احتمالی بر عهده ایشان است. علاوه بر این سفارش های ثبت شده تنها به شخص معرفی شده در فرم اطلاعات مشتری و با کنترل کارت شناسایی انجام می پذیرد؛ شخص معرفی شده می تواند شخص کاربر و یا فرد مورد تایید وی باشد.


شرایط حمل و تحویل کالا :

 

- ارسال کالا در این فروشگاه از طریق پست بوده و هزینه پستی بصورت رایگان و از سمت فروشنده تامین می شود و خریدار هیچگونه وجهی برای دریافت کالا پرداخت نمی کند.
- فروشگاه اینترنتی بازار باتری هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط شرکت پست ندارد.
- مکان تحویل کالا نشانی است که مشتری در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نماید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پست به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
- مدت زمان تحویل کالا، بین سه تا 10 روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای جمعه و تعطیل رسمی در این بازه زمانی محاسبه نخواهد شد).

 

حفظ حریم خصوصی :

 

ارتباط فروشگاه اینترنتی بازار باتری با کاربر (مشتری ) از طریق شماره های تماس ذکر شده در صفحه ی تماس با ما وب سایت و نیز استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) برقرار می گردد.
فروشگاه اینترنتی بازار باتری به هیچ وجه اطلاعات ثبت شده ی کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و متعهد است تا حد ممکن از حریم شخصی کاربران دفاع کند.